Головна
Реєстрація
Вхід
Вторник
19.03.2024
15:59
Вітаю Вас Гість | RSS
Аджамка-Forever

Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 192

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

 Історія 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актив Аджамської сільської  ради.  Зліва в темних окулярах перший Голова сільської ради с. Аджамки  П'ятецький Григорій........             Справа сидить інженер по землеустрою   Яков  Гаранін.  Він працював в Аджамці до революції і після. Проживав з сім'єю у приміщенні  Землеустрою, зараз це старий корпус бувшого Будинку піонерів,  який  стоїть між магазином "Центральний"   та домоволодінням  Пушкаренко Л.І. по вул. Леніна. В ньому до сих пір збережено розташування кімнат тих часів.  Кабінет інженера,  архів,  дитяча спальня та інш... В роки репресій Гараніна було вислано до Сибіру з сім'єю. В  70-ті роки директор Аджамського Будинку піонерів Антоневич Валентина Вікторівна зустрічалася в Ленінграді з дочкою Гараніна. Цікаво, що кабінет директора Будинку піонерів розташовувався у бувшому кабінеті інженера, Гуртки "Умілі руки" в дитячій спальні...   А Голова Сільської Ради П'ятецький Григорій в роки німецької окупації був забраний фашистами, доля його невідома.  До Радянської Армії він не був призманий у зв'язку з хворобою очей.

 

   

 

 

 

 

   Сімейне фото першого Голови Аджамської Сільської Ради:  П'ятецький Григорій з дружиною Оксаною, та донькою Людмилою. Фото зроблено 8 вересня 1930 р.  На той час Григорію було 32 роки, Людмилі - 5 років. В подальшому у Людмили буде донька, яку ми тепер знаємо, як П'ятецька (Северюхіна) Лариса  -жителька нашого села.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Весілля  у  приміщенні  Сільської  Ради, яка знаходилась з середини 50 до середини 60 років по вулиці Леніна. Зараз приміщення не збереглось. Було розташоване на подвір'ї нинішньої церкви.  Молоді Кравченко Любов та Кругляк Анатолій. Зліва можна пізнати нач. заготконтори села Тарапуна Івана та працівницю телеграфу  Панченко  Тетяну.   З  середини 40-х років до середини 50-х  Сільська Рада знаходилась в хаті, яка  була  в  районі  нинішньої  шкільної  котельні.  Раніше  парку біля 5-ї школи не було, на тому місці знаходився сільський майдан. Там збиралися сходки села. Ще раніше там був церковний  майдан. Дерев'яну церкву спалили в роки войовничого атеїзму.  Потім майдан перенесли вище, він знаходився на місці нинішньої шкільної спортплощадки та городу. З початком війни у червні 1941 року в селі проводилась загальна сходка - мітинг проти фашистів, було  декілька тисяч людей. В цей час прилетіли німецькі винищувачі та почали строчити з кулеметів по людях. Були поранені та убиті. Зокрема в цей час виступав комсомолець Іван Васильович Михайлюк, його було поранено. Після війни на цьому місці зробили виставку досягнень  народного господарства Аджамського району.  Всі колгоспи району мали павільйон, загони для тварин, та бетоновані ями, в яких плескалась велика риба з колгоспних ставків. На  стадіоні  відбувалися спортивні змагання та сільські урочисті заходи...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Голова Аджамської  Сільської  Ради  Коропенко  Микола  Іванович.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Март 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz

  • Copyright MyCorp © 2024
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz